Děkuji všem partnerům za jejich podporu a spolupráci,

kterou mi věnovali při mém závodění!

 

Plzeňský kraj - podporuje sportovní činnosti dětí a mládeže v Plzeňském kraji a je zřizovatel Sportovního gymnázia v Plzni.

KONSTRUKTPOL s.r.o. - společnost se specializuje na výrobu kovových konstrukcí (speciálních přepravních palet a kontejnerů) pro automobilový, strojírenský a stavební průmysl.

F1 GAS - síť čerpacích stanic na česko-německých hranicích v Západních a Severních Čechách provozovaná společností TOP TANK s.r.o.

DOTIKO spol. s r.o. - český poskytovatel personálních služeb s dlouholetou tradicí. Specializuje se na všechny možné druhy montážních a řemeslných prací v rámci celé Evropy.

ATEX - český výrobce sportovního oblečení na míru. Obléká do stejné kvality profíky i sportovní nadšence. Veškeré  oblečení je šito výhradně v dílnách v České republice.

ON - jedna z nejvíce inovativních značek na trhu běžeckých bot. Konstrukce boty vychází z unikátní patentované technologie a cílem společnosti je vyvinout nejpohodlnější běžeckou botu dostupnou všude.

MANA - nutričně vyvážené jídlo, v prášku nebo jako drink. Slouží jako částečná, či úplná náhrada běžného stravování. Manu vyrábí česká společnost Heaven Labs s.r.o. v Praze 10.
Sport Podestát - nabízí velmi kvalitní a široký sortiment sportovní obuvi, oblečení a doplňků nejen pro vrcholový sport.
Cyklo Bartoníček - prodej a servis kol. Výhradní zastoupení a oficiální dovozce značek: Marzocchi, Formula, MXM, OKBaby, Airbone, Vittoria, Sigma, IXS.
Speedweaponry - - zastoupení a poradenství pro značky PowerTap, CycleOps, Compex, BMC, ZIPP, Stryd, ZeroRH+, Power Breathe
Cryo - kryosauna Plzeň - poskytuje celotělovou kryoterapii, účinnou metodu pro urychlení regenerace svalů a kloubů po sportovních výkonech, pro léčbu bolestivých poúrazových stavů.
MIREC - grafické práce a logotypy, webové stránky a aplikace, reklama od nápadu po realizaci, autofólie a okenní fólie
   

 

Za poskytnuté fotografie děkuji :

Ladislav Adámek     Miroslav Benda     Czechtriseries     Martin Hotový     Josef Janda     Hanka Kášková     Denisa Kisialová  

Jiří Kottas     Ivan Kuncl     Josef Moravec     Pavel Mužíček     Tomáš Petr     Karel Půst     Pavel Ryčl     Daniel Seifert  

Jirka Thoma     Jan Vaněk     Mirka Zítová     atletikafm